همسر شکاک

دسته‌بندی: ازدواج , بینش و دانش
تاریخ: 20 دی 1400
بازدید: 25

همسر شکاک

همسری که شکاک است وقتی نتواند چیزی را در زندگی شما پیدا کند به این نتیجه می رسد که شما باید فریبکار و حقه باز باشید که او نفهمیده و در آخر اگر کم بیاورد سراغ این می رود که تو هم اکنون به چه کسی فکر میکنی؟ الان چه کسی در ذهن توست؟ حتی اگر در عمل چنین نمیکنی در ذهنت برنامه داری بعدا چنین کنی یا آرزو می کردی که او اینجا بود؟

در مقابل چنین فردی همیشه بازنده هستید و مبادا با فرد شکاکی به دلیل اینکه خود را پاک می بینید احساس امنیت کنید.

یک همسر شکاک و بدبین، می‌تواند لحظات بسیار سختی را در زندگی زناشویی به وجود آورد. تصور کنید به یک مهمانی دعوت شده‌اید، به امید خوشگذرانی و داشتن لحظات خوب، خودتان را آماده می‌کنید اما در مهمانی متوجه می‌شوید که همسرتان مدام شما را زیر نظر دارد؛ یک نگاه ساده، خنده یا صحبت کردن با فردی دیگر باعث می‌شود به شکل غیر منتظره‌ای واکنش نشان دهد یا مدام به شما اخم کند. در آن لحظه هم نگران این هستید که دیگران متوجه رفتارهای غیر عادی او شوند و هم احساس ناامیدی، عصبانیت و ناباوری در شما موج می‌زند. طولی نمی‌کشد که این رفتارها شما را به ستوه آورده و حتی ممکن است به طلاق و جدایی فکر کنید. اما بهتر است قبل از هر تصمیمی از دلایل شکاک بودن همسر و راه‌های برخورد با او اطلاعات به دست آورید.

سید حسن ساداتیان

دیدگاه‌ها

رفتن به بالای صفحه

فروشگاه اینترنتی باهدف، مرکز خرید کتب روانشناسی می باشد و نماینده اصلی دکتر هلاکویی در ایران می باشد و همچنین فروشگاه اینترنتی انتشارات باهدف مرجع تخصصی معرفی و فروش اینترنتی کتاب در ایران است و حوزه های روانشناسی و علوم اجتماعی و تعلیم و تربیت را شامل می‌شود.
تمامی حقوق این سایت متعلق به تیم باهدف می باشد.
Copyright © 2020 Bahadaf