محصول به سبد خرید اضافه شد
0

صفحهٔ شطرنج ذهن

تاریخ: 5 اسفند 1400
بازدید: 336

صفحهٔ شطرنج ذهن

افکار و هیجان های مثبت و سفیدِ شما با همتایان منفی و مشکی خود در جنگ هستند. در این درگیری، تعاملات مهره ها بسیار پیچیده است و کاملاً بستگی به نقش و شرایط بازیکنان دارد. در نهایت یا مهره های سفید برندهٔ جنگ خواهند بود یا مهره های سیاه و بازی به اتمام خواهد رسید. پس از آن صفحهٔ شطرنج پاک می شود و بازیکنان بازی دیگری را شروع خواهند کرد.

به جای تبدیل شدن به یک مهره در بازی یا خود بازیگر، صفحهٔ شطرنج باشید. “خویشتن” را مانند صفحهٔ شطرنجی تجسم کنید که تمامی کشمکش ها بر روی آن در حال وقوع است.

شما به عنوان صفحهٔ شطرنج می توانید با مهره‌ها، یعنی همان افکار و هیجان ها در تماس باشید. حتّی اگر هر لحظه مهره های سیاه و سفید بسیاری بر روی صفحهٔ شطرنج حضور داشته باشند، صفحهٔ شطرنج هیچ گاه تغییر نخواهد کرد و یکسان باقی می ماند. صفحهٔ شطرنج اهمیتی به بازی یا برد و باخت نمی دهد. به عنوان صفحهٔ شطرنج می توانید تمامی مهره‌ها را نگاه دارید یا حتّی آنها را تجربه کنید، اما می توانید به یک مهره تبدیل نشوید.

سید حسن ساداتیان

دیدگاه‌ها

رفتن به بالای صفحه

فروشگاه اینترنتی باهدف، مرکز خرید کتب روانشناسی می باشد و همچنین فروشگاه اینترنتی انتشارات باهدف مرجع تخصصی معرفی و فروش اینترنتی کتاب در ایران است و حوزه های روانشناسی و علوم اجتماعی و تعلیم و تربیت را شامل می‌شود.
تمامی حقوق این سایت متعلق به تیم باهدف می باشد.
Copyright © 2020 Bahadaf